Komůrkový polykarbonát – materiál budoucnosti

Komůrkový polykarbonát je jako materiál vhodný pro různé využití známý již dlouho, v poslední době se však dostává čím dál více do podvědomí veřejnosti především jako inovativní výplň konstrukcí skleníků.

Proč taky ne? Jeho tepelně-izolační vlastnosti jsou mnohem lepší než u klasického zahrádkářského skla. Nehledě na to, že je mnohem lehčí než sklo a také mnohem pružnější, což je výhodné především při letních bouřkách, kdy sem tam spadne i nějaká ta kroupa, která by běžnou skleněnou výplň skleníku mohla poškodit.

A jak těchto vlastností využít, i když si nehodláte pořídit skleník? Velice jednoduše – komůrkový polykarbonát je pro svou pružnost vhodný všude tam, kde nelze použít sklo, např. pro atypická krytí průmyslových hal nebo stadionů.

Také právě díky své struktuře nepropouští plný sluneční svit a můžete jej tedy využít jako zastřešení domácího altánku či venkovního posezení.

V případě, že vás tento materiál svými vlastnostmi zaujal a chcete se o jeho využití a dalších výhodách dozvědět více, podívejte se do kategorie Komůrkový polykarbonát. 

 

Využijte komůrkový polykarbonát pro

  • zastřešení různých staveb (pergoly, garážové stání, vchodové stříšky, verandy, skleníky - síla desek 4 a 6 mm),
  • zavětrování,
  • výplň oken,
  • protihlukové stěny.

Nabízený komůrkový polykarbonát má českou certifikaci potvrzující kvalitu a odolnost materiálu.

Komůrkový polykarbonát