Sklolaminátová deska vlna 177/51 síla 0,97 mm, čirá

270,07 Kč s DPH 223,20 Kč bez DPH
337,59 Kč s DPH 279,00 Kč bez DPH
(68 Kč) sleva 21%
739,99 Kč s DPH 611,56 Kč bez DPH
Skladem
739,99 Kč s DPH
611,56 Kč bez DPH

Přesná cena vybrané desky se automaticky spočítá při volbě formátu a množství. Rozměry desek jsou v metrech. První rozměr je šířka a druhý délka.

Rozmer_Sklolaminát vlnitá deska_177_51.jpgNa tento typ desky poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na nerozbitnost krupobitím. Materiál je plně certifikovaný v ČR. 

V záložce Materiály ke stažení si prohlédněte podmínky prodloužené záruky a prohlášení o shodě. 

Doporučujeme přiobjednat také originální montážní příslušenství - jen tak si zajistíte maximální spokojenost s produktem a jistotu plné prodloužené záruky.

Dopravu zajišťujeme pouze po ČR většinou vlastními speciálními vozidly.

Přečtěte si také informace o dopravě a možnostech platby

Čirá průsvitná deska ze sklolaminátu. Profil desky je kompatibilní se střešní krytinou Cembrit A6 a desku tak můžete použít i jako prosvětlení této krytiny.

Tento typ desky je opatřen speciální úpravou Melinex (zjednodušeně – na vnější stranu desky je z výroby přilepená folie z polyetylenu, která funguje jako její ochrana). Desky nejsou úplně průhledné, ale díky obsahu skleného vlákna spíše průsvitné, takže mírně odstíní slunce.

Sklolaminátové desky vykazují perfektní mechanické vlastnosti. Díky obsahu skelného vlákna mají extrémní odolnost vůči zatížení sněhem a větrem. Desky ze sklolaminátu mají teplotu použití max. do 140°C.

Trvanlivost sklolaminátu s ochranou Melinex je cca 25 let. Živostnost sklolaminátu závisí vždy zejména na místních podmínkách. Sklolaminát je obecně velice odolným materiálem vůči chemickému působení mnoha chemikálií. Pro tuto vlastnost je široce používán v zemědělství. 

Parametry produktu

  • Profil vlny: 177/51
  • Výška vlny: 51 mm
  • Rozteč na střed sousedních vln: 177 mm
  • Kompatibilní s krytinou Cembrit A6 (velký Eternit)
  • Síla desky: 0,97 mm
  • Vysoká odolnost vůči UV záření

Rozměry desky se uvádí vždy jako šířka x délka (viz ilustrační foto), tj. první rozměr z rozbalovací nabídky (výše u ceny produktu) je šířka (v m) a druhý rozměr je délka (v m).

Prosvětlení střech z eternitu (Cembritu), zastřešení přístřešků, prosvětlení zemědělských objektů, průmyslových hal, zastřešení pergol. Použití desek je úzce spojeno s typem profilu (vlna), ze kterého přímo vychází.

Fotografie jsou ilustrační (na fotografii je polykarbonát)

Trapézový polykarbonát ukázka využití2.jpg

zastreseni-pergol-a-pristresku_6.jpg

zastreseni-pergol-a-pristresku_10.jpg

Způsoby plateb 

1. Dobírka – zákazník zboží zaplatí při převzetí zboží od specializovaného dopravce. 
2. Bankovní převod – zákazník zaplatí zboží bankovním převodem, na základě zaslané zálohové faktury emailem (po připsání peněz na účet, je zboží expedováno ze skladu). 
3. Hotově – zákazník zaplatí zboží při osobním vyzvednutí na některé z poboček.


Doprava

Cena jedné dopravy je závislá na hodnotě objednaného zboží (uvedené ceny jsou vč. DPH):

Zboží je rozváženo pouze po ČR.