Sklolaminátová role vlna 76/18 výška 1,5 m, žlutá

135,22 Kč s DPH 111,75 Kč bez DPH
180,00 Kč s DPH 148,76 Kč bez DPH
(45 Kč) sleva 25%
223,11 Kč s DPH 184,39 Kč bez DPH
Skladem
223,11 Kč s DPH
184,39 Kč bez DPH

Uvedené jednotkové ceny v m2 (běžná cena a naše cena za m2) platí při nákupu celé role 30 m. Jiné menší náviny (např. rozměr 1,5 x 10 m) nabízíme s příplatkem +10%. Přesná cena role se automaticky spočítá po vybrání rozměru (návin 1 - 30 m) a množství.

Rozmer_vlnita_role.jpgMateriál je plně certifikovaný v ČR. V záložce Materiály ke stažení si prohlédněte podmínky prodloužené záruky a prohlášení o shodě.

Doporučujeme přiobjednat také originální montážní příslušenství - jen tak si zajistíte maximální spokojenost s produktem a jistotu plné prodloužené záruky.

Dopravu zajišťujeme pouze po ČR většinou vlastními speciálními vozidly.

Přečtěte si také informace o dopravě a možnostech platby

Role ze sklolaminátu jsou výborným, cenově přijatelným materiálem pro: zastřešení pergol, přístřešků. Velké možnosti využití jsou jako opláštění otevřených nezateplených budov.

Role se umístí na střechu a rozvine se, čímž se vytvoří pruh střechy a nad něj se stejným postupem položí další pruh a postup se opakuje až do úplného zastřešení plochy. Sklolaminátové role vykazují dobré mechanické vlastnosti, jsou odolné vůči bežnému krupobití i ostatním vlivům normálního počasí. Desky a role ze sklolaminátu odolávají teplotám na střeše až do 140°C. 

Výborná kvalita, nízká cena a dlouhá tradice - na trh se vrací známé role ze sklolaminátu, ovšem v mnohem kvalitnější podobě. Jde o vlnité role z polyesterové pryskyřice. 

Parametry produkty

  • Výška (šířka) role: 1,5 m
  • Profil vlny: 76/18
  • Výška vlny: 18 mm
  • Rozteč na střed sousedních vln: 76 mm
  • Síla sklolaminátu: 0,70 mm
  • Barva desky: žlutá

Výše uváděné rozměry (u ceny produktu) jsou výška (šířka) role x délka návinu. Např. rozměr 1,5 x 10 = výška (šířka) role 1,5 m x délka návinu 10 m.

Role ze sklolaminátu jsou výborným, cenově přijatelným materiálem pro: zastřešení pergol, přístřešků. Velké možnosti využití jsou jako opláštění otevřených nezateplených budov.

Fotografie jsou ilustrační (na fotografii je polykarbonát)

Trapézový polykarbonát ukázka využití2.jpg

zastreseni-pergol-a-pristresku_10.jpg

zastreseni-pergol-a-pristresku_15.jpg

Způsoby plateb 

1. Dobírka – zákazník zboží zaplatí při převzetí zboží od specializovaného dopravce. 
2. Bankovní převod – zákazník zaplatí zboží bankovním převodem, na základě zaslané zálohové faktury emailem (po připsání peněz na účet, je zboží expedováno ze skladu). 
3. Hotově – zákazník zaplatí zboží při osobním vyzvednutí na některé z poboček.


Doprava

Cena jedné dopravy je závislá na hodnotě objednaného zboží (uvedené ceny jsou vč. DPH):

Zboží je rozváženo pouze po ČR.