Svodová trubka s hrdlem DN 125 hnědá barva

394,46 Kč s DPH 326,00 Kč bez DPH
1 183,38 Kč s DPH 978,00 Kč bez DPH
Na objednávku
1 183,38 Kč s DPH
978,00 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 m délky. Svod je dodáván pouze v délce 3 m (viz položka "Rozměr"). V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Logo MarleyOkapy MARLEY se vyznačují extrémní barevnou stálostí. Změny v barevných odstínech okapů CONTINENTAL a SIMPLEX odpovídají změnám běžným u barev a laků na kovy. 

Díky speciální výrobní technologii a použití bezkadmiového PVC odolného UV záření a povětrnostním vlivům nedochází k vyblednutí, jako u některých konkurenčních výrobků. Také díky tomu se okapy MARLEY mohou pochlubit 10-ti letou zárukou.
Záruka kvality = německý výrobek společnosti Marley.   germany.jpg 

To vše při dostupných cenách a vysoké kvalitě materiálu s životností minimálně 50 let. Marley má zkušenosti s jejich výrobou již od roku 1952 a to je důvod, proč poskytuje na materiál 10-ti letou garanci. Vysoká kvalita je průběžně ověřována interně i v nezávislých zkušebnách, výrobky musí odolat řadě náročných testů.

 

Barva produktu

Barva svodu.jpg

Výše uvedený obrázek je ilustrační (na obrázku je žlab okapu)

 

Plastové okapy a svody jsou udávány v rozměrech (RG/DN), které jsou stanoveny v DIN 18460. Správná velikost je závislá na základní ploše střechy a počtu okapových svodů.

Oznaceni svodu.jpg

Příklad pro výpočet správného rozměru podle DIN 18460 

Sedlová střecha domu o délce 15 m a šířce 10 m má být odvodněna. Základní načrtnutá plocha domu činí 150 m2, každá polovina tedy 75 m2. Podle této plochy vybíráme vhodnou velikost okapového žlabu a svodu, tedy RG 125 / DN 105.

Soupis materiálu pro uvedený příklad:

kolik potrebuju kusu.jpg
Výše uvedená cena je za 1 m délky. Pokud si chcete objednat např. 3 m délky, je nutné vložit do el. košíku 3 kusy zboží, max. délka jednoho dílu jsou 3 m - tzn., že pokud si chcete například objednat 10 m žlabu, je nutné nám napsat, jestli chcete 10 kusů žlabu, rozřezaných po 1 metru nebo 3 x 3 m žlabu + 1 m žlabu. Děkujeme za pochopení, v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Barevné varianty svodu DN 125

Svod DN 125 je možné objednat i v těchto barvách:

  • Šedá

V případě zájmu o jedno z výše uvedených barevných provedení okapu nás neváhejte kontaktovat na - info@polykarbonat-expert.cz

Příklady spojení jednotlivých prvků okapů Marley

Obrázek je pouze ilustrační

Příklady spojení jednotlivých prvků

 

Objednejte si plastové okapy Marley, které vynikají svojí dlouhou životností a odolností. 

Fotografie je ilustrační

svod_4.jpg

Způsoby plateb 

1. Dobírka – zákazník zboží zaplatí při převzetí zboží od specializovaného dopravce. 
2. Bankovní převod – zákazník zaplatí zboží bankovním převodem, na základě zaslané zálohové faktury emailem (po připsání peněz na účet, je zboží expedováno ze skladu). 
3. Hotově – zákazník zaplatí zboží při osobním vyzvednutí na některé z poboček.


Doprava

Cena jedné dopravy je závislá na hodnotě objednaného zboží (uvedené ceny jsou vč. DPH):

Zboží je rozváženo pouze po ČR.