Polykarbonát > Formátování desek

Formátování desek

Formátování desek

Všechny desky nabízíme pouze ve formátech uvedených v nabídce a podle požadavku zákazníka je dále neformátujeme.

Komůrkové desky mají základní formát 2,10 x 6 a 7 m. Z tohoto důvodu nabízíme 12 různých menších formátů. Nicméně se vždy jedná o předem vyrobené a dodavatelem připravené menší panely (nejmenší formát je 1,05 x d 1,0 m) a ty už dál neformátujeme. Náš eshop nedisponuje vhodnou pilou ani pracovníky pro dělení desek.

Trapézové desky nabízíme v mnoha různých délkách, ze kterých si jistě vybere každý zákazník.

Plné desky z polykarbonátu (základní formát 2,05 x 3,05 m) také nabízíme v mnoha menších předem připravených formátech, které však už dál podle požadavku zákazníka neformátuje.

Vždy doporučujeme nákup nejbližšího většího formátu a jeho pozdější úpravu přímo na stavbě. Nikdy není možné předem garantovat absolutní přesnost nosné konstrukce v každém jejím místě, její pravoúhlost apod. S malou deskou pak na stavbě nelze udělat nic, mírně větší desku lze vždy oříznout. Vlastní oříznutí svépomocí je velmi jednoduchá věc.

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@polykarbonat-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.
Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"