Polykarbonát > Vše o nákupu

Rezaní desek

Formátování desek

Všechny desky nabízíme pouze ve formátech uvedených v nabídce a podle požadavku zákazníka je dále neformátujeme.

Reklamace

Reklamace

Internetový obchod Polykarbonat-expert.cz nabízí svým zákazníkům kvalitní zákaznický servis. V případě reklamace nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

Doprava

Doprava, platba

Dopravu je možné objednat pouze po území ČR (dodání zboží na Slovensko momentálně není možné). K dopravě zboží využíváme firemní dopravu společnosti LANIT PLAST, která disponuje několika vlastními nákladními vozidly.

Montáže

Montáž

Montáže zboží z našeho eshopu nezajišťujeme. Námi nabízené produkty jsou relativně jednoduché na montáž a jejich montáž by pro českého kutila neměla být větším problémem. Samozřejmě při postupu prací v souladu s montážním návodem.

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy

Dle zákona 89/2012 Sb. v platném znění má Kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů.

O nás

O nás

Co nás charakterizuje, proč nakupovat u nás? Díky dlouhé praxi v e-commerce vybíráme pro naše zákazníky pouze ty produkty, které budou své nové majitele těšit a ne stresovat ...

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@polykarbonat-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.
Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"