Polykarbonát > Montáž

Montáž

Montáž

Montáže zboží z našeho eshopu nezajišťujeme. Námi nabízené produkty jsou relativně jednoduché na montáž a jejich montáž by pro českého kutila neměla být větším problémem. Samozřejmě při postupu prací v souladu s montážním návodem. 

Rádi bychom montáže našim zákazníkům nabídli, ale situaci silně komplikuje trvalý nedostatek šikovných řemeslníků a aktuální mzdový růst v ČR. Pokud ještě připočítáme dopravní náklady a fakt, že většinu produktů musí montovat dva pracovníci, tak se cena za montáž dostává prakticky do naprosto nereálných výšin a mnohdy by výrazně převýšila vlastní cenu produktu. Pro drtivou většinu zákazníků by takto vysoká cena byla nepřijatelná. Proto jsme se po provedeném průzkumu trhu rozhodli tuto službu nenabízet.

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@polykarbonat-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.
Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"