Polykarbonát > Rozdíl mezi jemnou a hrubou strukturou u trapézového polykarbonátu

Rozdíl mezi jemnou a hrubou strukturou u polykarbonátu

Rozhodli jste se, že použijete na zastřešení trapézový polykarbonát s krupičkou, ale stále nevíte který si vybrat? Pak vám našich několik následujících řádků může usnadnit vaše rozhodování.

Trapézový  polykarbonát MARLON CSE FR je varianta s velmi jemnou povrchovou strukturou na vnitřní straně desky. Tato struktura láme a rozptyluje paprsky světla a tím vytváří pod zastřešením příjemný chládek. Povrchová struktura je do desky v průběhu výroby mechanicky vlisována.

Marlon CSE FR - jemná struktura Marlon CSE ORIGINAL - hrubá struktura

Trapézový  polykarbonát  MARLON CSE ORIGINAL je varianta s hrubší povrchovou strukturou na vnitřní straně desky. Tato hrubší struktura láme a rozptyluje paprsky světla a tím vytváří pod zastřešením příjemný chládek. Povrchová struktura je do desky v průběhu výroby mechanicky vlisována. Jedná se o absolutní špičku a klasiku mezi trapézovými polykarbonáty s výbornými optickými vlastnostmi. 

Výrobcem trapézového polykarbonátu MARLON je firma z BRETT MARTIN LTD. z Velké Británie.

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@polykarbonat-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.
Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"