Polykarbonát > Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Dle zákona 89/2012 Sb. v platném znění má Kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů.

Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího
  • Kupující má právo objednávku stornovat kdykoli před jejím potvrzením a bez udání důvodu. Dle zákona 89/2012 Sb. v platném znění má Kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží pak musí být vráceno Kupujícím (na jeho náklady) na adresu Prodávajícího.
  • Prodávající není v žádném případě (ani proti úhradě) schopný zboží u Kupujícího vyzvednout. Dopravce, který zboží přivezl, má na autě připravené zboží k postupnému vydávání pro další zákazníky a nevrací se koncem dne k Prodávajícímu.
  • Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě, kontaktujte nás na našem emailu: info@polykarbonat-expert.cz. Poskytneme Vám asistenci, aby Vaše odstoupení proběhlo v pořádku.
  • V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vrácenou kupní cenu snížit o částku nutnou k navrácení do původního a kompletního stavu.
  • Pokud je zboží kompletní a nepoškozené, firmy vrací cenu zboží + dopravného (celková cena včetně dopravy při uzavření kupní smlouvy) na bankovní účet kupujícího (po předchozí domluvě).

Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího

  • Prodávající je oprávněn zrušit objednávku zejména v případě, kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího.
  • Případně když se zboží již nevyrábí nebo nedodává.
  • V případě zcela zjevné chyby v ceně zboží (překlep, softwarová chyba, apod...).
NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@polykarbonat-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.
Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"